Члени Федерації

Увага! Повноправним членом Федерації ви стаєте після оплати членських внесків.

Після подачі анкети та оплати членських внесків адміністратор внесе зміни в поле оплати у відповідності з квитанцією про оплату членських внесків

Начніть вводити призвище
№пп ПІБ Дата вступу Оплата взноса до
1 Гуртовенко Сергей Александрович 22.02.2022 01.08.2022
2 Авдєєв Андрій Олександрович 01.02.2022 01.04.2022
3 Ничипорук Андрій Якович 01.01.2022 01.07.2022
4 Головня Віталій Олегович 01.01.2022 01.03.2022
5 Греховодов Антон Володимирович 05.01.2022 01.08.2022
6 Коханський Віталій Юрійович 01.01.2022 01.04.2022
7 Славський Євген Андрійович 01.01.2022 01.03.2022
8 Галкін Андрій Ігорович 01.01.2022 01.07.2022
9 Яковенко Сергій Миколайович 01.12.2021 01.08.2022
10 Зайцев Олег Викторовіч 01.12.2021 01.06.2022
11 Яковлев Сергій Вікторович 01.12.2021 01.12.2022
12 Алабутов Ярослав Геннадійович 01.12.2021 01.07.2022
13 Гринько Олександр Іванович 01.12.2021 01.07.2022
14 Iванова НадIя ОлександрIвна 01.12.2021 01.03.2022
15 Костін Артем Сергійович 01.12.2021 01.07.2022
16 Костін Сергій Геннадьевич 01.12.2021 01.04.2022
17 Єжов Ігор Борисович 01.12.2021 01.08.2022
18 Золотарьов Сергій Миколайович 01.01.2022 01.04.2022
19 Томашков Олексій Олександрович 01.12.2021 01.03.2022
20 Павленко Сергій Леонідович
21 Каух Свiтлана Олександрiвна 01.12.2021 01.07.2022
22 Вощаний Олексій Олексійович
23 Бабаевский Александр Владимирович
24 Яфуняєв Дмитро Олександрович 01.12.2021 01.08.2022
25 Оболенцев Максим Сергійович
26 Доронін Юрій Анатолійович 01.12.2021 01.02.2022
27 Бова Данило Ігоревич 01.12.2021 01.01.2023
28 Царьов Володимир Олександрович 01.12.2021 01.06.2022
29 Рошко сергей Олександрович 01.12.2021 08.04.2022
30 Кисель Сергій Олександрович 05.01.2022 01.05.2022
31 Бурський Андрiй Олександрович 01.12.2021 01.03.2022
32 Манчук Іван Васильович 01.12.2021 01.05.2022
33 Середа Максим Игоревич
34 Малоголовець Володимир Олександрович 01.12.2021 01.06.2022
35 Мiщенко Вiталiй Вiкторович 01.12.2021 01.07.2022
36 Бельзецький Артем Михайлович 01.12.2021 01.06.2022
37 Воеводенко Руслан Дмитрович
38 Гангала Олександр Ігорович 01.12.2021 01.04.2022
39 Зеленський Василь Васильович 01.12.2021 01.05.2022
40 Лiтовченко Володимир Вiталiйович 01.12.2021 01.08.2022
41 Смиченко Сергiй Миколайович 01.12.2021 01.03.2022
42 Пустаков Валерiй Анатолiйович 01.12.2021 01.06.2022
43 Клітотехніс Георгій Віталійович 01.12.2021 01.07.2022
44 Пікуз Іван Іванович 01.12.2021 01.03.2022
45 Швець В'ячеслав Олександрович 01.12.2021 01.08.2022
46 Дворніченко Ігор Васильович 01.12.2021 01.03.2022