Члени Федерації

Увага! Повноправним членом Федерації ви стаєте після оплати членських внесків.

Після подачі анкети та оплати членських внесків адміністратор внесе зміни в поле оплати у відповідності з квитанцією про оплату членських внесків

Начніть вводити призвище
№пп ПІБ Дата вступу Оплата взноса до
1 Ничипорук Андрій Якович 01.01.2022 01.07.2022
2 Головня Віталій Олегович 01.01.2022 01.02.2022
3 Греховодов Антон Володимирович 05.01.2022 01.08.2022
4 Коханський Віталій Юрійович 01.01.2022 01.02.2022
5 Славський Євген Андрійович 01.12.2021 01.02.2022
6 Галкін Андрій Ігорович 01.01.2022 01.03.2022
7 Яковенко Сергій Миколайович 01.12.2021 01.08.2022
8 Зайцев Олег Викторовіч 01.12.2021 01.02.2022
9 Яковлев Сергій Вікторович 01.12.2021 01.12.2022
10 Алабутов Ярослав Геннадійович 01.12.2021 01.07.2022
11 Гринько Олександр Іванович 01.12.2021 01.04.2022
12 Iванова НадIя ОлександрIвна 01.12.2021 01.03.2022
13 Костін Артем Сергійович 01.12.2021 01.07.2022
14 Костін Сергій Геннадьевич 01.12.2021 01.07.2022
15 Єжов Ігор Борисович 01.12.2021 01.08.2022
16 Золотарьов Сергій Миколайович 01.01.2022 01.03.2022
17 Томашков Олексій Олександрович 01.12.2021 01.03.2022
18 Павленко Сергій Леонідович
19 Каух Свiтлана Олександрiвна 01.12.2021 01.07.2022
20 Вощаний Олексій Олексійович
21 Бабаевский Александр Владимирович
22 Яфуняєв Дмитро Олександрович 01.12.2021 01.02.2022
23 Оболенцев Максим Сергійович
24 Доронін Юрій Анатолійович 01.12.2021 01.02.2022
25 Бова Данило Ігоревич 01.12.2021 01.02.2022
26 Царьов Володимир Олександрович 01.12.2021 01.02.2022
27 Рошко сергей Олександрович 01.12.2021 08.04.2022
28 Кисель Сергій Олександрович 05.01.2022 01.05.2022
29 Бурський Андрiй Олександрович 01.12.2021 01.03.2022
30 Манчук Іван Васильович 01.12.2021 01.03.2022
31 Середа Максим Игоревич
32 Малоголовець Володимир Олександрович 01.12.2021 01.06.2022
33 Мiщенко Вiталiй Вiкторович 01.12.2021 01.07.2022
34 Бельзецький Артем Михайлович 01.12.2021 01.06.2022
35 Воеводенко Руслан Дмитрович
36 Гангала Олександр Ігорович 01.12.2021 01.04.2022
37 Зеленський Василь Васильович 01.12.2021 01.05.2022
38 Лiтовченко Володимир Вiталiйович 01.12.2021 01.02.2022
39 Смиченко Сергiй Миколайович 01.12.2021 01.02.2022
40 Пустаков Валерiй Анатолiйович 01.12.2021 01.06.2022
41 Клітотехніс Георгій Віталійович 01.12.2021 01.07.2022
42 Пікуз Іван Іванович 01.12.2021 01.03.2022
43 Швець В'ячеслав Олександрович 01.12.2021 01.02.2022
44 Дворніченко Ігор Васильович 01.12.2021 01.02.2022

НАШ ОФІЦІЙНИЙ ТЕЛЕГРАМ - КАНАЛ 

НАШ ОФІЦІЙНИЙ Youtube - КАНАЛ 

Розміщення реклами на сторінках сайту.

Відправте лист на email:  fripom@ukr.net